Záchranná služba

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 12. - Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje - Brandýs n. Labem

9. prosince 2010 v 20:00 | Buchtík
DSC_0210a
V průběhu měsíce listopadu, který nás častuje velmi nevlídným a pošmourným počasím, jsem se rozhodl navštívit relativně nově zřízené stanoviště středočeské záchranky v Brandýse nad Labem. I přes nepříznivé počasí jsem však své návštěvy nelitoval, neboť brandýští záchranáři mě opravdu velmi mile překvapili.

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 11. - Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje - Nová Paka

22. listopadu 2010 v 9:32 | Buchtík
ZZS KHK
V srpnu tohoto roku otevřela královéhradecká záchranka své nové výjezdové stanoviště v malebném městečku Nová Paka. Před pár týdny jsem navštívil novopacké záchranáře na jejich stanovišti, takže vám nyní mohu v tomto fotoseriálu představit zbrusu nové stanoviště Nová Paka.

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 10. - Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje - Trutnov

19. listopadu 2010 v 13:44 | Buchtík
ZZS KHK-Trutnov 014
Dnes se prostřednictvím tohoto fotoseriálu podíváme do podkrkonošského městečka Trutnov, kde má své výjezdové stanoviště Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje.

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 9. - Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje - Hostivice

2. listopadu 2010 v 21:24 | Buchtík
ZZS STCK 077
Tento v pořadí již devátý díl fotoseriálu z prostředí českých záchranek vám dnes přiblíží nově otevřené výjezdové stanoviště středočeské záchranky v Hostivicích. Slavnostní otevření tohoto stanoviště, kterého se zúčastnil hejtman středočeského kraje MUDr. David Rath a ředitel záchranné služby  MUDr. Martin Houdek, se uskutečnilo dne 9.10 v dopoledních hodinách.

Záchranná služba Trans Hospital

31. října 2010 v 12:16 | Buchtík
22.9.2010 443
V tomto článku bych vám dnes rád představil soukromou záchrannou službu Trans Hospital, která je především výjimečná svým rozsáhlým a velmi pestrým vozovým parkem, jež v naší republice nemá obdoby. Více informací a fotografií techniky záchranné služby Trans Hospital naleznete v tomto článku..

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 6. - Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje - Volary

14. srpna 2010 v 19:47 | Buchtík
P8121269
Šestý díl seriálu z prostředí výjezdových stanovišť českých záchranek nás přenese na jih naší republiky, konkrétně do malebného městečka Volary, kde se nachází výjezdové stanoviště jihočeské záchranky.

Nové webové stránky ASČR

1. července 2010 v 19:41 | Buchtík
ASCR - Novy web
Začátkem minulého měsíce konečně spatřily světlo světa nové webové stránky Záchranné služby ASČR.
A nutno podotknout, že již bylo načase, neboť stará verze smaritánského webu již měla skutečně svá nejlepší léta za sebou. Co vše tedy můžeme na novém webu nalézt? To by vám měl přiblížit tento článek..

Záchranná služba ASČR

19. dubna 2010 v 17:59 | Buchtík
DSC_0854
Na třetí dubnovou sobotu jsem měl domluvenou zajímavou schůzku. Jednalo se focení a prezentaci techniky Záchranné služby Asociace samaritánů ČR, která provozuje záchrannou službu v okrese Praha - západ. Jak jsem se záhy poučil, vozový park samaritánů je na velmi vysoké úrovni a kdejaká krajská záchranka by jim ho mohla závidět :)

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 3. - Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje - Neratovice

9. ledna 2010 v 20:18 | Buchtík
Další výjezdové stanoviště, které jsem se pro vás rozhodl nafotit, se nachází v Polabské nížině, asi 20 km severně od Prahy ve městečku Neratovice. Neratovice mají kolem 16 200 obyvatel a kromě výjezdového stanoviště středočeské záchranky zde nalezneme také hasičskou stanici HZS Středočeského kraje(článek o ní zde bude v následujících týdnech rovněž zveřejněn)..

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 2. - Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje - Jičín

6. října 2009 v 20:46 | Buchtík
Druhý díl fotoseriálu z prostředí výjezdových stanovišt záchranné služby nám přiblíží jedno z výjezdových středisek Zdravotnické záchranné služby Královehradeckého kraje. Konkrétně se jedná o výjezdové středisko Jičín..

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 1. - Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje - Jilemnice

25. srpna 2009 v 9:51 | Buchtík
Před týdnem jsem vyrazil vůbec poprvé fotit do Libereckého kraje. Jako cíl své výpravy jsem si vybral pro mě nejsnáze dostupné výjezdové stanoviště Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje v podkrkonošském městečku Jilemnice..
 
 

Reklama

Copyright
© 2008 - 2013 Nositelem autorských práv je autor fotografií. Všechna práva vyhrazena. Všechny zde publikované fotografie podléhají autorskému zákonu 121/2000 Sb.

Použití zde publikovaných fotografií je možné pouze se souhlasem autora!!