Listopad 2010

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 11. - Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje - Nová Paka

22. listopadu 2010 v 9:32 | Buchtík |  Záchranná služba
ZZS KHK
V srpnu tohoto roku otevřela královéhradecká záchranka své nové výjezdové stanoviště v malebném městečku Nová Paka. Před pár týdny jsem navštívil novopacké záchranáře na jejich stanovišti, takže vám nyní mohu v tomto fotoseriálu představit zbrusu nové stanoviště Nová Paka.

Z archivu: Pád sportovního letadla

21. listopadu 2010 v 16:20 | Buchtík |  Zásahy
(12.9.2006, 14:00 hod., Plešnice, Plzeňský kraj)
Pad letadla
K pádu sportovního letadla došlo v odpoledních hodinách poblíž obce Plešnice v Plzeňském kraji. Na místo byla ihned vyslána posádka rychlé lékařské pomoci ze Stříbra a také vrtulník letecké záchranné služby AČR. I přes hrůzně vypadající nehodu utrpěl pilot pouze lehčí zranění. Po prvotním ošetření  na místě byl následně s otřesem mozku transportován leteckou záchrannou službou do plzeňské nemocnice na další vyšetření.

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 10. - Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje - Trutnov

19. listopadu 2010 v 13:44 | Buchtík |  Záchranná služba
ZZS KHK-Trutnov 014
Dnes se prostřednictvím tohoto fotoseriálu podíváme do podkrkonošského městečka Trutnov, kde má své výjezdové stanoviště Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje.

Fotoseriál výjezdová stanoviště záchranné služby díl 9. - Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje - Hostivice

2. listopadu 2010 v 21:24 | Buchtík |  Záchranná služba
ZZS STCK 077
Tento v pořadí již devátý díl fotoseriálu z prostředí českých záchranek vám dnes přiblíží nově otevřené výjezdové stanoviště středočeské záchranky v Hostivicích. Slavnostní otevření tohoto stanoviště, kterého se zúčastnil hejtman středočeského kraje MUDr. David Rath a ředitel záchranné služby  MUDr. Martin Houdek, se uskutečnilo dne 9.10 v dopoledních hodinách.

Copyright
© 2008 - 2013 Nositelem autorských práv je autor fotografií. Všechna práva vyhrazena. Všechny zde publikované fotografie podléhají autorskému zákonu 121/2000 Sb.

Použití zde publikovaných fotografií je možné pouze se souhlasem autora!!